محصولات

یونولیت بسته بندی کفی یخچال

یونولیت بسته بندی کفی یخچال

بسته بندی مدرن ، محصول مدرن

یونولیت بسته بندی یخچال به عنوان کفی و پالت جهت بسته بندی یخچالهای مدرن تولید داخل استفاده میشود. مزیت اصلی یونولیت پالت کفی یخچال دفع آسیبهای ناشی از ضربه خوردن و یا سقوط یخچال از کف است. پلاستوفوم بسته بندی پالت یخچال به سفارش مشتری ساخته شده است. چالش تولید پلاستوفوم بسته بندی طرح شده جهت حفظ کارایی و حداقل هزینه تولید یونولیت بسته بندی ابعاد بزرگ و حفظ استحکام  یونولیت بسته بندی و طول و عرض پلاستوفوم بسته بندی پالت بود. 

انبارش آسان و حمل و نقل کم هزینه

 با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم پالت یخچال به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی یونولیت آمار برگشتی از خط و برگشتی در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است و  این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است. قطعه مکمل پالت یونولیت بسته بندی قطعه یونولیت نبشی بلند است که در کناره های یخچال قرار میگیرد.
 
یونولیت بسته بندی یخچال - نبشی 1.5 متری

برای کالای خود شخصیت قایل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر 1 دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان 5 درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.
شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست
.
 
 element('footer-end'); ?>